TurkGame

Online Resim Küçültme Merkezi [KinqTurKTen Alıntı] A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

Join the forum, it's quick and easy

TurkGame

Online Resim Küçültme Merkezi [KinqTurKTen Alıntı] A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

TurkGame

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunların ve Oyuncuların Buluştuğu Yeni Nokta !

2 posters

Online Resim Küçültme Merkezi [KinqTurKTen Alıntı]

PcCaNaWaRı
    PcCaNaWaRı
    Moderatör
    Moderatör

Kova Benim Mesaj Sayim : 111
    Rep Gücü : 205
    Rep : 114
    Lakap : cLibeRt

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    Online Resim Küçültme Merkezi [KinqTurKTen Alıntı] Imgleft99/99Online Resim Küçültme Merkezi [KinqTurKTen Alıntı] Emptybarbleue  (99/99)
    Karızma Karızma:
    Online Resim Küçültme Merkezi [KinqTurKTen Alıntı] Imgleft1111/1111Online Resim Küçültme Merkezi [KinqTurKTen Alıntı] Emptybarbleue  (1111/1111)

Online Resim Küçültme Merkezi [KinqTurKTen Alıntı] Empty Online Resim Küçültme Merkezi [KinqTurKTen Alıntı]

Mesaj tarafından PcCaNaWaRı Çarş. Eyl. 09, 2009 1:11 pm

Evet arkadaşlar internette gezinirken Hemsinliyiz.Biz sitesinin resim küçültme olanağı veren bir hizmetini gördüm ve sizinle hemen paylaşayım dedim .Bu Resim Küçültmenin Sağladıkları :

1.Örneğin süper bi resim gördünüz.Bu resim keşke loncamın simgesi olsaydı dediniz.Fakat boyutu çok büyük diyerek üzüldünüz.Bu siteye girerek boyutunu küçültüp lonca resmi yapabilirsiniz .

2.Örneğin bizim site gibi tüm vbulletin'li siteler 170x170 boyutundan büyüğünü kabul etmiyor.Bu hizmetten yararlanarak 170x170 yaparak küçültüp avatarınıza koyabilirsiniz.

Daha çok yararı varda aklıma gelmiyor.Resim küçültme işlemine hemen başlamak istiyorsanız ;

http://www.hemsinliyiz.biz/resim_kuecuelt.html
    deadman2
    deadman2
    Deneme
    Deneme

Akrep Benim Mesaj Sayim : 113
    Rep Gücü : 227
    Rep : 102
    Lakap : ZiBiDiY

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    Online Resim Küçültme Merkezi [KinqTurKTen Alıntı] Imgleft99/99Online Resim Küçültme Merkezi [KinqTurKTen Alıntı] Emptybarbleue  (99/99)
    Karızma Karızma:
    Online Resim Küçültme Merkezi [KinqTurKTen Alıntı] Imgleft1111/1111Online Resim Küçültme Merkezi [KinqTurKTen Alıntı] Emptybarbleue  (1111/1111)

Online Resim Küçültme Merkezi [KinqTurKTen Alıntı] Empty Geri: Online Resim Küçültme Merkezi [KinqTurKTen Alıntı]

Mesaj tarafından deadman2 Ptsi Eyl. 21, 2009 3:38 pm

sağol güzel paylaşım !

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 4:12 pm