TurkGame

PARA HİLESİMİ İSTİYOSUNUZ ??? veya EP HİLESİMİ??? A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

Join the forum, it's quick and easy

TurkGame

PARA HİLESİMİ İSTİYOSUNUZ ??? veya EP HİLESİMİ??? A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

TurkGame

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunların ve Oyuncuların Buluştuğu Yeni Nokta !

PARA HİLESİMİ İSTİYOSUNUZ ??? veya EP HİLESİMİ???

PcCaNaWaRı
    PcCaNaWaRı
    Moderatör
    Moderatör

Kova Benim Mesaj Sayim : 111
    Rep Gücü : 205
    Rep : 114
    Lakap : cLibeRt

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    PARA HİLESİMİ İSTİYOSUNUZ ??? veya EP HİLESİMİ??? Imgleft99/99PARA HİLESİMİ İSTİYOSUNUZ ??? veya EP HİLESİMİ??? Emptybarbleue  (99/99)
    Karızma Karızma:
    PARA HİLESİMİ İSTİYOSUNUZ ??? veya EP HİLESİMİ??? Imgleft1111/1111PARA HİLESİMİ İSTİYOSUNUZ ??? veya EP HİLESİMİ??? Emptybarbleue  (1111/1111)

PARA HİLESİMİ İSTİYOSUNUZ ??? veya EP HİLESİMİ??? Empty PARA HİLESİMİ İSTİYOSUNUZ ??? veya EP HİLESİMİ???

Mesaj tarafından PcCaNaWaRı Ptsi Eyl. 07, 2009 12:58 pm

Sayın üye ler bu yazıyı büyük yazdım çünkü dikkat çekmek istedim gelelim konuya :

Arkdaşlar şu ana kadar sizi hep kandırdılar bu para hilesi vb . Eğer para hilesi gerçek ise biz anlarız(normalde para hilesi yoktur) ve yorum yazarız doğrudur diye ama eğer biz yorum yazmazsak sakın SAKIN sakın denemeyin ya sizin çarınızı çalarlar yada pc nize trojan atarlar

Arkdaşlar bizim onayladığımız derkende sadece bu bölümün modları ve süper mod ve üst rütbeliler bu bölümde olmayan mod veya deneme mod açarsa yine bizim onayımı bekleyin ( arkadaşlar alınmasın kiminin pcsiinde vrs var başka uyarı ala bilirler üstelik bu madde tüm hileler için geçerlidir )

Ve arkadaşlar ep hilesi öncelikle size söyliyim böyle bişi yok yok şu kodu gönder ep gelcek falan diyolar ama kendilerine gidiyo bu forumun yetkilileri onaylamadan bu forumda yetkisiz modlar bile konu açsa denemeyin bunları yaparsanız siz kazanırsınız ama yapmazsanız kendiniz kaybedersiniz bi büyük tavsiyesi...

KinqTurK'den aLıntıDır...!

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:43 am