TurkGame

Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

Join the forum, it's quick and easy

TurkGame

Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

TurkGame

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunların ve Oyuncuların Buluştuğu Yeni Nokta !

2 posters

Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI

HiperiX
    HiperiX
    Admin
    Admin

Benim Mesaj Sayim : 112
    Rep Gücü : 133
    Rep : 102

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI Imgleft1111/1111Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI Emptybarbleue  (1111/1111)
    Karızma Karızma:
    Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI Imgleft1111/1111Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI Emptybarbleue  (1111/1111)

Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI Empty Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI

Mesaj tarafından HiperiX Cuma Eyl. 04, 2009 11:05 am

Vahşi Okçu=Shinsoodan Vadiye Girdimi Sonraki Adanın Sağındaki Adasında Vahşi Okçu Çıkar.
    Vahşi Okçu= Jinnodan Vadiye Hemen GirdnMi Oralarda Vahşi Okçu Vardır.Yani Jinno Vadi Kapısı Önü.
    Vahşi Uzman=Haritada En Ortada En Byk Ada Vardır (S.O) Üçgen Şeklindedir Onn Hmn Altndaki Ada da Wahşi Uzman Çıkar.Wahşi Uzmandanda Dolunay Çıkma Şansı Yüksektr.
    Vahşi Asker=Hmn Shinsooda Vadiye Girdimi O Adanın İçindedir.

Vahşi Okçu,Vahşi Uzmandan,Vahşi Askerden Shiriken+lı,Dolunay vb. Değerli İtem Düşmesi Mmkndür.Ayrıca Vahşi Okçuyu ve Uzmanı 25-30 Lvllerde Keserseniz İtem Düşme Şansı
    Yükselir.Vahşi Askeride 15-20 Lvllerde Keserseniz Güzel İtemler Düşürebilirsiniz[URL="http://www.turkmmo.com/"]turkmmo[/URL]
    Tr0j3n
    Tr0j3n

Benim Mesaj Sayim : 12
    Rep Gücü : 28

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI Imgleft99/2Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI Emptybarbleue  (99/2)
    Karızma Karızma:
    Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI Imgleft1111/50Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI Emptybarbleue  (1111/50)

Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI Empty Geri: Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI

Mesaj tarafından Tr0j3n Cuma Eyl. 04, 2009 9:12 pm

vay knk saol http://www.turkmmo.c
    Misafir
    Misafir

Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI Empty Geri: Vahşi Okçu Nerde Çıkar?Ne İtem Düşürür? CEVAPLARI

Mesaj tarafından Misafir Cuma Eyl. 04, 2009 9:14 pm

Teşekkürler Smile
    HiperiX
    HiperiX
    Admin
    Admin

Benim Mesaj Sayim : 112
    Rep Gücü : 133

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    Karızma Karızma:

Mesaj tarafından HiperiX C.tesi Eyl. 05, 2009 9:21 am

öNemli değil

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:52 am