TurkGame

İmparatorluklar A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

Join the forum, it's quick and easy

TurkGame

İmparatorluklar A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

TurkGame

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunların ve Oyuncuların Buluştuğu Yeni Nokta !

2 posters

İmparatorluklar

HiperiX
    HiperiX
    Admin
    Admin

Benim Mesaj Sayim : 112
    Rep Gücü : 133
    Rep : 102

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    İmparatorluklar Imgleft1111/1111İmparatorluklar Emptybarbleue  (1111/1111)
    Karızma Karızma:
    İmparatorluklar Imgleft1111/1111İmparatorluklar Emptybarbleue  (1111/1111)

İmparatorluklar Empty İmparatorluklar

Mesaj tarafından HiperiX Cuma Eyl. 04, 2009 11:05 am

Jinno:
    Jinno-İmparatorluğu kıtanındoğu kısmında yer alır. Bu İmparatorluk askeri güce dayalı kurulmuştur ve halkı agresif ve savaşçıdır.
    Jinno-İmparatorluğunun lideri son imparatorun oğlu Ee-Ryoong ' dur. O eski imparatorluğu askeri gücüyle yeniden birleştirebileceğine inanır.
    Metin Taşlarının anlamı ve etkileri ile ilgili korkular resmi olarak görmezden gelinmiştir. Ancak gizli düşüncelerinde Ee-Ryoong Metin Taşlarının ölümcül gücünü kendi planlarını gerçekleştirmek için kullanmanın yollarını aramaktadır.

Chunjo:
    Chunjo-İmparatorluğu kıtanın batı kısmında yerleşmiştir. Ruhsal liderleri tarafından kontrol edilen teokratik bir imparatorluktur.
    Eski imparatorun kuzeni Yoon-Young tarafından kurulmuştur. Yoon-Young Metin Taşlarının tehlikesini önceden keşfedebilmek için karısının devasa büyülü güçlerinden yardım aldı. Defalarca kez Metin Taşlarına karşı bir çözüm arayışının başlatılmasını önerdi ancak her defasında görmezden gelindi. Sonunda eski imparatorluğa karşı asi bir kardeşliğe liderlik etti. Eski imparatorun tahttan indirilmesinden sonra, Chunjo Doğulu ve Güneyli imparatorluklarla hala savaş halindeydi. Amaçları: Tüm kıtanın kontrolünü ele geçirmek ve Metin Taşlarının artan gücünü engellemek.

Shinsoo:
    Shinsoo-İmparatorluğu kıtanın güney kısmında yer alır. En önemli aktiviteleri ticarettir.
    Yoon-Yoing tarafından eski imparatorluğun dağılmasından sonra doğuyla yapılan ticari bir anlaşma sonucu kurulmuştur. Shinsoo batı imparatorluklarıyla anlaşmazlıklar yaşamaktadır ve ticaret yolu tehlikelerle dolu olabilir. Metin Taşlarının tehlikesini farkettiklerinde, tüccarlarda silahlandılar. Amaçları: Kendilerini batıdan gelecek saldırılara karşı korumak, ticaret yolunu tekrar açmak ve eski imparatorluğu kendi iradelerinde yeniden bir araya getirmektir.

LostCombatan
    LostCombatan
    Moderatör
    Moderatör

Boğa Benim Mesaj Sayim : 14
    Rep Gücü : 37
    Rep : 102
    Lakap : LostCombatan

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    İmparatorluklar Imgleft99/991İmparatorluklar Emptybarbleue  (99/991)
    Karızma Karızma:
    İmparatorluklar Imgleft1111/2İmparatorluklar Emptybarbleue  (1111/2)

İmparatorluklar Empty Geri: İmparatorluklar

Mesaj tarafından LostCombatan C.tesi Eyl. 05, 2009 8:08 pm

Dier Charımın ismini Ee-Ryoong yokcam =)
    Misafir
    Misafir

İmparatorluklar Empty Geri: İmparatorluklar

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Eyl. 07, 2009 12:44 pm

Charla ne alakasi war anlamadım http://www.turkmmo.c

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:26 am