TurkGame

Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

Join the forum, it's quick and easy

TurkGame

Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

TurkGame

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunların ve Oyuncuların Buluştuğu Yeni Nokta !

4 posters

Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu)

HiperiX
    HiperiX
    Admin
    Admin

Benim Mesaj Sayim : 112
    Rep Gücü : 133
    Rep : 102

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Imgleft1111/1111Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Emptybarbleue  (1111/1111)
    Karızma Karızma:
    Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Imgleft1111/1111Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Emptybarbleue  (1111/1111)

Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Empty Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu)

Mesaj tarafından HiperiX Cuma Eyl. 04, 2009 11:23 am

evet arkadaşlar.şimdi sizlere hem hava kilici hemed güçlü bedeni nasil bir arada kullanabileceğimizi anlaticam.
    evet önce linklere geçelim sonra anlatim iyapicam
    burdan skillhack.dll dosyasini indirelim.şimdi bunun içindeki skillhack.dll dosyasini masaüstüne cikaralim.sonra winject dosyasini indirelim.bunuda indirdiktem sonra oyunumuza girelim ve 1lwl atlayalim fakat beceri geliştire vermeyelim.ondan sonra winjectimini acalim ve üstteki secenege longjuyt2 bulalim yada başka pvplerde olabilir.alttaki secenege skillhack.dll dosyasini koyalim ve inject+basalim.sonra oyuna dönüp konusma penceresine BEDENSEL İSEK /skillup 19 yazip ve beceri gelistirmedeki 1 puan kayboluyor ve simdi güclü bedenimiz gelmiştir. eger ZİHİNSEL İSEK /skillup 4 yazarak hav kilicimiz geliyor f5-f6 tuslarıına basarak etkin edebiliriz.

Linkler:
    http://s2.dosya.tc/Skillhack.rar.html
    http://s2.dosya.tc/Winject.exe.html

+replerimi isterim + konu sabitlensin...
    iyi oyunlar iyi forumlar.......

Eklenti:
    Şunu bilin.anti-virüs programlarınız winject'i virüs olarak görecek ama aldırmayın.multihackteki gibidir.Güvenle kullanın.
    Moderatör

Boğa Benim Mesaj Sayim : 14
    Rep Gücü : 37
    Lakap : LostCombatan

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Imgleft99/991Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Emptybarbleue  (99/991)
    Karızma Karızma:
    Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Imgleft1111/2Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Emptybarbleue  (1111/2)

Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Empty Geri: Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu)

Mesaj tarafından LostCombatan Cuma Eyl. 04, 2009 3:15 pm

Denemedim ama olabilir...
    FaKYu
    FaKYu
    Süper moderatör
    Süper moderatör

Boğa Benim Mesaj Sayim : 55
    Rep Gücü : 150
    Lakap : Fuck!

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Imgleft99/2Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Emptybarbleue  (99/2)
    Karızma Karızma:
    Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Imgleft1111/50Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Emptybarbleue  (1111/50)

Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Empty Geri: Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu)

Mesaj tarafından FaKYu Cuma Eyl. 04, 2009 4:10 pm

Saaoool HiperX xD
    Misafir
    Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Eyl. 06, 2009 9:05 pm

saol
    PcCaNaWaRı
    PcCaNaWaRı
    Moderatör
    Moderatör

Kova Benim Mesaj Sayim : 111
    Rep Gücü : 205
    Rep : 114
    Lakap : cLibeRt

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Imgleft99/99Skill Hack (Hava ve güçlü beden bir arada açmanin yolu) Emptybarbleue  (99/99)
    Karızma Karızma:

Mesaj tarafından PcCaNaWaRı Salı Eyl. 08, 2009 12:24 pm

TşkLer HiperiX

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 6:18 pm