TurkGame

Polise Veririm A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

Join the forum, it's quick and easy

TurkGame

Polise Veririm A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

TurkGame

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunların ve Oyuncuların Buluştuğu Yeni Nokta !

Polise Veririm

42konya42
    42konya42
    Yönetici
    Yönetici

Aslan Benim Mesaj Sayim : 136
    Rep Gücü : 300
    Rep : 103
    Lakap : Eren

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    Polise Veririm Imgleft99/60Polise Veririm Emptybarbleue  (99/60)
    Karızma Karızma:
    Polise Veririm Imgleft1111/50Polise Veririm Emptybarbleue  (1111/50)

Polise Veririm Empty Polise Veririm

Mesaj tarafından 42konya42 Çarş. Eyl. 02, 2009 9:01 am

Fıkra Gibi Adı..:Polise Veririm
    Ünlü güftekâr ve tamburî Osman Nihat Beyefendi çapkınlığı ile pek meşhurmuş. Ankara'da bulunduğu sıralarda güzel bir günde Kızılay'a doğru yürümekte iken hemen önü sıra da çok güzel endâmlı, alımlı, çalımlı bir bayan yürüyormuş. Osman Nihat Bey kadına biraz yaklaşarak başlamış dil dökmeye:
    - Aman Ya Rabbi! Ne güzel endamınız var! Şu belin inceliğine bakın. Ya saçların omuzlara dökülüşü. Kadın omuzunun üzerinden arkasına söyle bir bakıp, kafasını çevirmiş ve de sinirli sinirli yoluna devam etmiş. Fakat Osman Nihat Bey kadının peşini bırakmamış ve dil dökmeye devam etmiş:
    - Bacaklarınızın güzelliği, keklik gibi sekisiniz ne de hoş... Sizinle birlikte olmak her halde hayata bedeldir...' Ve daha neler ne dil dökmeler. .. Tam bu sırada Kızılay Meydanı' na yaklaşmışlar. Dört yol ağzına ve polisin olduğu yere geldiklerinde kadın bütün sinirli haliyle Osman Nihat Bey'e dönerek:
    -Şimdi polise veririm! Deyince: Osman Nihat, masumane bir tavır takınıp, ses tonunu yumuşatarak
    - Aman hanımefendi, ben bir saattir yalvarıyorum. Niye polise?
    ---------------------------------------------

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 9:18 pm