TurkGame

Linkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

Oyunların ve Oyuncuların Buluştuğu Yeni Nokta !


  yılan kavmi rehberi

  Paylaş

  Misafir
  Misafir

  yılan kavmi rehberi

  Mesaj tarafından Misafir Bir Paz Ağus. 30, 2009 7:41 pm

  1. Royal Snake / Azametli Yılan / Fujin silahları neye göre seçilir, özellikleri nelerdir?

  Kendinize en uygun silah seçimi tüm kavimler için çok büyük bir önem taşır. Bu yüzden bir Royal Snake kendisine en uygun silahları aşağıda belirttiğim şekilde şeçebilir:

  ~Saf PvP gelişimi için; Saber / Katana kullanılmadır. Multi-hit skill’leri ve %20 attack buff skilli ile PvP için en uygun silahtır.

  ~Saf PvE gelişimi için; Double Blades kullanılmalıdır. %50 defans buff skilli ile kasılırken yatmanız zorlaşacak, healing pill ihtiyacınızı yarıya indireceksiniz.

  ~PvP ve PvE’de dengeli bir gelişim için: Double Blades kullanılmalıdır. Bazı arkadaşlar: “Neden Double Blades’ı iki yerde de kullandın?” diye sorabilir. Double Blades %50 defans buff skilli PvE’de canavarların, PvP’de rakibin size vurduğunun yarısını vurmasını sağlar. Bu sayede 1k HP’si olan bir Royal Snake, multi-hit skilli ile 1k vuran bir Fierce Tiger’ın 500 vurmasını sağlar. Böylece size 500 HP daha kalır, bu sayede kendi 1k vuran skillinizi devreye sokabilirsiniz.

  ~Son olarak Luke (Kopuz) oyunu gerilla (vur-kaç) taktiği ile oynamak isteyenler ya da rakibin yanına gitmeden saldırmak isteyenler (doğal olarak bu sayede HP’niz de yerinde duracak) tarafından kullanılabilir. Fiziksel görünüş olarak hoş, skilleri ile muazzam bir güzelliğe sahip olan bu silah PvP’de de parlayacaktır.

  2. Bir Royal Snake’in nasıl bir stat dizilimi izlemesi gerekir?

  Saber / Katana:

  Yüksek dmg. vermek isteyenler için: 4 str 1vit
  PvE’de dayanıklı olmak için: 2 str 3 vit
  Dengeli olarak gelişim izlemek isteyenler için: 2 str 1 dex 2 vit

  Double Blades:

  Yüksek dmg. vermek isteyenler için: 3 str 2 dex
  PvE’de dayanıklı olmak için: 2 str 3 vit
  Dengeli olarak gelişim izlemek isteyenler için: 1 str, 2 dex, 2 vit

  Not: Double Blades kullananlar için ileride spirite biraz yüklenmek yararlı olacaktır.

  Lute:

  Yüksek dmg. vermek isteyenler için: 4 str 1 dex
  PvE’de dayanıklı olmak için: 2 str 3 vit
  Dengeli olarak gelişim izlemek isteyenler için: İlk önce str yüklenmesi ardından 3 dex 2 vit
  3. Bir Royal Snake skilleri neler olmalıdır? İlk olarak hangi skill maksimum seviyeye çıkarılmalıdır?

  Saber / Katana:

  AoE olarak adlandırdığımız alan skilli PvE’de çok işimize yarayacaktır. Single-hit skilleri’ni maksimuma çıkarmanız önerilmez, bunun yerine PvP’de çok ağırlıklı olan multi-hit skilleri ile birlikte %20 attack buff skillimiz maksimuma çıkarılmalıdır.

  (Yüksek levellerde açılan skilleriniz için R.Sutra kullanmanız önerilir)

  Double Blades:

  Kişinin kendi zevkine göredir ancak %50 defans buff skilli mutlaka maksimuma çıkarılmalıdır. AoE skillimizi ilk levellerde kasılmak için kullanabiliriz. İleride multi-hit skillerimizi maksimum yapmanız önerilir.

  Lute:

  a) Royal Snake’in etkili bir silahıdır, özellikle alan skilli PvE’de çok işinize yarayacaktır. Multi-hit skilleri yerine PvP’de 60 level single-hit skilleri daha yararlı olacaktır.

  Not: R.Sutra ile 30 veya 60 levelde skill sıfırlayıp alan skillinizi maksimuma çıkarabilirsiniz ya da ilk levellerde verdiğiniz single-hit skilerinizi silebilirsiniz.

  4. Royal Snake nerelerde kasılmalıdır? Gelecek vaad eden bir Royal Snake’in itemleri nasıl olmalıdır?

  12 sky 2 Turkey adlı sitemizde sayın adminlerimiz level kasılacak yerleri açıklamıştır. Kavimler arasında sadece silah farkı olduğu için kasılacağımız yerler diğerleriyle aynıdır:

  Buyrun 1 – 112 level up haritaları:

  viewtopic.php?f=10&t=76

  Buyurun level kasılacak yerler:

  viewtopic.php?f=10&t=30

  b) Royal Snake silahları leveline göre en yüksek dmg. veren silahlar olmalıdır. Özellik olarak luck veya yüksek dmg. vurma şansımızı arttıran itemler kullanmalıyız. Aksesuar olarak ilk levellerde kolayca bulabileceğiniz Exp bonuslu, dex veya heal veren aksesuarlar takılmalıdır.

  5. Editör’ün Royal Snake hakkındaki düşünceleri nelerdir?

  Royal Snake oynaması zevkli bir karakterdir. Özellikle Lute silahı, karizmatik saç stili, skillerinin görüntüsü ile göze hitap etmektedir. Uygun stat dağılımı ve skill sırası ile çok büyük işler yapabilir. Yine de diğer kavimlerin de aynı özellikleri taşıyabileceğini belirtmek gerekir.


  Bu konu tamamen 12sky2turkey sitesinden alıntıdır

   Forum Saati Salı Kas. 20, 2018 4:08 pm