TurkGame

ßuzzZz Zindaninda KaLanLaR ßuRaYa A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

Join the forum, it's quick and easy

TurkGame

ßuzzZz Zindaninda KaLanLaR ßuRaYa A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

TurkGame

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunların ve Oyuncuların Buluştuğu Yeni Nokta !

2 posters

ßuzzZz Zindaninda KaLanLaR ßuRaYa

PcCaNaWaRı
    PcCaNaWaRı
    Moderatör
    Moderatör

Kova Benim Mesaj Sayim : 111
    Rep Gücü : 205
    Rep : 114
    Lakap : cLibeRt

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    ßuzzZz Zindaninda KaLanLaR ßuRaYa Imgleft99/99ßuzzZz Zindaninda KaLanLaR ßuRaYa Emptybarbleue  (99/99)
    Karızma Karızma:
    ßuzzZz Zindaninda KaLanLaR ßuRaYa Imgleft1111/1111ßuzzZz Zindaninda KaLanLaR ßuRaYa Emptybarbleue  (1111/1111)

ßuzzZz Zindaninda KaLanLaR ßuRaYa Empty ßuzzZz Zindaninda KaLanLaR ßuRaYa

Mesaj tarafından PcCaNaWaRı Ptsi Eyl. 07, 2009 1:23 pm

Arkadaşlar Öncelikle Yeni Bir Hesap Alıyoruz Zindanda Kalan Charımız Hangi Bayraksa O Bayrak Açıyoruz Ardından 2 Lvl Filan Yapın en az 5 k nız Olsun Sonra Markete Gidiyoruz Orda Şehre Dönüz Kagıdı Diye Bişey Var Onu Alıyoruz Ve Bulundugmuz Yerde Sağ Tıklıyoruz Şehre Dönüş Kağıdının Üzerinde Joan Bölgesi (123,456) Gibi Bir Şey Çıkacaktır (Bulundugunuz Bölge Ve Kordinatlari) Sonra O Charla Buz Zindanina Gidiyoruz Sonra Tekrar Longjuyt2 Yi Açıyoruz (2 Tane Longjuyt2 Olacak) (Pcsi 2 Tane Açınca Çok Kasanlar Arkdaşına Açtırabilir Bir Hesabı) Sonra 2 Charımızı Buluşturuyoruz 2 Lv Olan Charımızdaki Şehre Dönüş Kagıdını Yere Atıyoruz (Çünkü Ticaretten Verilmiyor Şehre Dönüş Kağıdı) Ve Diğer Charımıza Geçip O Şehre Dönüş Kadıgını Alıyoruz Ve Tıklıyoruz Sizi Işınlayacak Birde Bakmışız 1 Köydeyiz

Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana

Veya 100-31 - 100-32 - 100-33 Kordinatlarına gidiniz cıkar belki.
    deadman2
    deadman2
    Deneme
    Deneme

Akrep Benim Mesaj Sayim : 113
    Rep Gücü : 227
    Rep : 102
    Lakap : ZiBiDiY

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    ßuzzZz Zindaninda KaLanLaR ßuRaYa Imgleft99/99ßuzzZz Zindaninda KaLanLaR ßuRaYa Emptybarbleue  (99/99)
    Karızma Karızma:
    ßuzzZz Zindaninda KaLanLaR ßuRaYa Imgleft1111/1111ßuzzZz Zindaninda KaLanLaR ßuRaYa Emptybarbleue  (1111/1111)

ßuzzZz Zindaninda KaLanLaR ßuRaYa Empty Geri: ßuzzZz Zindaninda KaLanLaR ßuRaYa

Mesaj tarafından deadman2 Salı Eyl. 22, 2009 3:59 pm

knk daha kolayı var ben açtım konuyu multihacke giriyoz o koordinat bölümüne bi koordinat var (konumda yazdım)sonra ışınlıyoz bi bakmışız aa şehirdeyiz http://www.turkmmo.c

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 8:14 pm