TurkGame

Hile Klavuzu A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

Join the forum, it's quick and easy

TurkGame

Hile Klavuzu A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

TurkGame

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunların ve Oyuncuların Buluştuğu Yeni Nokta !

Hile Klavuzu

Misafir
    Misafir

Hile Klavuzu Empty Hile Klavuzu

Mesaj tarafından Misafir Salı Eyl. 01, 2009 7:31 pm

Bu tam çözüm aynı zamanda size bir rehber olarak da yardımcı olabilir. Elimden geldiğimce karışık yerlerde düşmanlardan kolayca kurtulabilmek için uygulayacağınız taktikleri vermeye çalıştım. Hadi başlayalım.

PART I: DARKNESS İNSİDE

PROLOGUE

Burada diyeceğim pek bir şey yok ilerleyin bir iki halüsinasyon göreceksiniz. Daha sonra ölü temizlikçiden silahı alın ve teröristi vurun.ileride asansöre binin. Asansör durunca yine bir intro var daha sonra asansörün sol tarafından çıkın ve morga girin. Bitti.

CHAPTER ONE: ELEVATOR DOORS

Arkadan dolaşıp fabrikaya girin.ilerleyip sağa dönün (intro). Daha sonra ilerleyip soldaki kapının önüne gelin (intro). Adamı takip edin kapıyı açın ona önden gitmesini söyleyin biraz ilerleyince silah çekecek onu ve arkadaki diğerini vurun.Daha sonra diğer kapıdan devam edin. Silah sesleri duyacaksınız. İleride başka bir adamı yere sermiş olan iki elemanı da vurun daha sonra soldaki kapıdan girin. Merdivenlerden çıkın yukarıdaki iki elemanı da öldürün. Daha sonra ilerlemeye devam ileride sağdaki geniş bir odanın pencere tarafında ufak bir oda daha var. Orada bir kadını bağlamış öldürmek üzereler. Kapısına gidin (intro) daha sonra o adamları da vurun. Arkadan gelenleri de vurun ve ilerleyin. Daha sonra bir odaya geldiğinizde karşı kapıdan birkaç adam çıkacak, vurun ve geldikleri kapıdan devam. Sola döndüğünüzde (intro) asansörden giremiyoruz. Önce sağ taraftaki kapıdan çıkıp aşağıdaki adamları öldürmeye çalışın (öldüremezseniz de sorun değil). Daha sonra geri dönüp asansörle aşağı inin. Burada düşmanlarla çatışa çatışa ilerleyip dış kapıya ulaşın.

CHAPTER TWO: CRİMİNAL MASTERMİND

Merdivenlerden çıkın. İlk katta 3 tane adam var halledin. Bu arada arkadaşlar ben size ne odada hangi dolapta ne olduğunu tek tek listeleyemeyeceğim için bölümü geçmek için gideceğiniz yolları söylüyorum ama siz yinede sağı solu iyice kurcalayarak ilerleyin. İkinci kata çıkın ve tahta kapıdan girin (intro). Artık “Mike the Cowboy”la beraber ilerleyeceğiz. Açıkçası ben oyunu üç kez oynadım üçünde de bu Mike’ı sağ tutamadım hep ölüyor. Ya önden giriyor vuruluyor ya da önüme geçiyor yanlışlıkla onu vurunca dönüyor bana ateş etmeye başlıyor bende mecburen avlıyorum elemanı. Zaten ilerde de düşmanımız oluyor vuruyoruz yine. Neyse üçüncü kata çıkın ilerideki odada üç düşman var. Daha sonra bir kat daha çıkıp konuşma seslerinin olduğu odaya girince sıkı bir çatışma yaşayacağız. Zannedersem burası restorandın çatısı. Yalnız sol tarafta tepedeki adamın elinde molotov var dikkat!daha sonra kapıdan çıkın ve merdivenleri dikkatlice inin. Zemine inmeden bir üst kattaki kapıdan girin ve burada da biraz temizlik yaptıktan sonra yandaki odadaki adamları da vurun. Şimdi karşı odada yukarıdan sağdan soldan bir araba adam gelecek o yüzden canınız azaldıkça geri kaçarak bunları temizleyin derim. Temizledikten sonra (intro) Vinnie size 3 adam daha gönderecek onları da halledip geldikleri kapıdan girin ve resepsiyon tarzı (ne olduğunu tam olarak anlayamadım) yere gelin. (intro ve bölüm biter).

CHAPTER THREE: THE DEPTHS OF MY BRAİN

Açıkçası söyleyecek pek bir şey yok. Max’in ilk rüyası. Morga kadar ilerleyin, cesedi bulun daha sonra telefona cevap verin. (intro) Polislerden kaçın (intro). Şeflerinizi öldürün. Bitti!

CHAPTER FOUR : NO “US” IN THIS

Yandaki odadan Winterson’ı arayın. Daha sonra daireden çıkın.Koridorun sonundan sola dönün. Evine girmeye çalışan temizlikçiyi pompalıyla kevgir kıvamına getiren yaşlı teyzenin yanına gidin. Size bir şeyler söyledikten sonra use tuşu ile ondan pompalı isteyin alın pompalıyı sonra daireden çıkın (intro). Hemen arkanızdaki pencereden çıkın ve el bombanızı hazırlayın. İkinci platforma sıçrayıp ucuna doğru gelirken aşağıya bir minibüs gelecek. Daha temizlikçiler içinden çıkmaya fırsat bulamadan sallayın bombayı kavurun adileri (Fantezi yapmak isteyenler molotovda kullanabilirler ama tam tutturmak için biraz kasmak lazım). Daha sonra 3. platforma oradan da pencereden içeri girin. Yan odaya dalıp pencereden çıkın. Hemen yandaki pencereden girin. Kutuların arkasına saklanıp çıkan adamları avlayın. Zannedersem bir tane daha gelecek sonradan onu da hallediverin. Sonra koridorun sonunda kapının önünde bekleyen kadının yanına gidin. Bir süre konuştuktan sonra banyonun kapısını açacak oradan painkillerları alın. Daha sonra camdan çıkıp yandaki platforma atlayın üst kata çıkıp pencereden girin (intro). Yerden sniperı alın daha sonra kameradan bakıp size tuzak kuran temizlikçilerin yanmasını izleyin. Kapıdan çıkın iki adam var halledin. Koridorun sonundaki kapıya ilerleyin.Kapıdan dikkatli girin el bombası gelebilir. Sonra karşınıza çıkanları temizleye temizleye en üst kata çıkın el bombasını hazırlayıp asansöre binin. İnince hemen sol tarafa doğru sallayın bombayı daha sonra dışarıdakileri temizleyin. Sol taraftan ilerleyip bodruma inen kapıdan girin. Bodrumda Ed’i bulup kodu öğrenin. Orada salakça bir espriye de maruz kalın. Daha sonra üst kata çıkın. Tabi buraya tekrar temizlikçiler gelmiş (Nerden geldi diye kafa yormayın mantar gibi her köşede bitiyor bu elemanlar). İcabına baktıktan sonra tekrar asansöre dönün. Asansörden çıkın ve şifreyi yazarak suit’e girin. Burada da adamları temizleyip evdeki mermi ve painkilerları toplayın. Sniperınızı hazırlayın. Daha sonra sol taraftaki odanın penceresinden dışarı çıkıp platformun sonunda alttakine atlayın. İlerlerken aşağıda tarafta bir pencereden pompalı bir adam size ateş açacak eee… artık size de bir kafa atışı yakışır! Neyse platformlardan ine ine ilerleyip pencereden girin. Daireden çıkın (intro). Bu da bitti.

CHAPTER FİVE : A SİGN OF HER PASSAGE

İlerleyip kapıdan girin. Temizlikçileri öldürün. En üst kata çıkıp oradaki kolileri devirin.üstünden düşen kaleşnikof mermilerinin alın. Aşağı inip Mahsur kalmış adamı kurtarın onunlar beraber alt kata inin. Sağ tarafta hayat kadınını kurtarın. O sırada sol tarafta koridorun sonundan adamlar gelecek, öldürün. Geldikleri yerden bodruma inip gazı kesin. Daha sonra geri dönün. Yangın olan kata dönerken yolda yine adamlarla karşılaşacaksınız yine vurun. Daha sonra yangın olan odaya girin. Odanın penceresinden çıkın platformdan ilerlerken iki kez aşağıda adamlar belirecek. Size tavsiyem sniper ve bullet time. Platformun sonunda yandaki diğer platforma atlayıp üst kata çıkın. Oradan ilerleyin ve demir platforma gelince atlamadan önce kaleşnikovunuzu hazırlayın. Şimdi burası biraz enteresan daha doğrusu anlatması zor. Platforma atlayınca aşağı düşmeye başlayacak, hemen sola atlayın, o düşmeye başlayınca sağa öyle öyle aşağı inin. Minibüs gelince kapısına doğru bir el bombası peşine kalanlara da basın kaleşi. Daha sonra minibüsün yanına gidin (intro). Bu da bitti.

CHAPTER SİX : A LİNEAR SEQUENCE OF SCARES

Bu bölümde yapacağınız tek şey ilerlemek. Dekorun arkasına geçebildiğiniz yere kadar ilerleyin. Merak etmeyin hiçbir tuzak yok koşa koşa gidin daha sonra merdivenlerden çıkıp önce sol da kilitli kapıya gidin daha sonra sağdan çıkıp Pencereden içeri girin. Banyoda Mona’yı bulun.

CHAPTER SEVEN : A MİLLİON DOLAR QUESTİON

Sol tarafta iki temizlikçiyi öldürün. Daha sonra onların bulunduğu kapıya gidin.Daha sonra kapını kilitli olduğunu görünce Mona size sağ taraftaki kapıdan girmenizi söyleyecek, öyle yapın.Daha sonra içeridekileri de temizleyin. Banyonu kapısı kapalı diğer odalardan dolaşarak girin. İçeri ölü adam bulacaksınız. Bu aradığınız adam değil. Daha sonra balkona çıkın kırılmış demirlerden yan binaya girin. Alt katı şöyle bir tarayıp üst kata çıkın buradakileri de hallettikten sonra ölü adamı aramadan evvel banyodan painkillerları alın. Daha sonra ölü adamı bulun. Dairenin kapısından temizlikçiler gelecek, öldürün. Yan tarafta kapısın açık olan daireye girin. Alt kata inip piyano başındaki iki kişi ve balkondaki bir kişiyi öldürün. Balkonun sol tarafından aşağı atlayıp diğer balkona atlayın. Burada en güzeli bullet time ile adamların tepesine atlayarak bunları mermi manyağı yapmak. Ondan sonra ya girin içeri adamları temizleyin yada sağlığınız az ise bekleyin ama zannetmiyorum çünkü geçtiğimiz dairelerin çoğunda bir sürü painkiller vardı. Daha sonra çıkın daireden ileride temizlikçiler adamı vurduğu kapıdan girin(temizlikçileri öldürmeyi unutmayın tabi). Neyse inin alt kata daireden çıkın. Bu katta da temizlikçiyi veya temizlikçileri öldürüp kapıyı bulun girin kapıdan.konuşan iki elemanı vurun daha sonra. Temizlikçi asansöründen aşağı inin. Bozulunca hızla platformları kullanarak aşağı inin. Dikkat edin yukarıdan el bombası atıyorlar. Aşağıda pencereyi bulunca içerideki adamın tepesine binin. Daha sonra dışarı çıkın. Buradaki adamları temizleyin (intro). Kaufmann’ı ve gelenleri de temizleyin. Asansöre binin(intro). Bitti.

Size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Hepinize bol aksiyonlu ve mutlu günler diliyorum!

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 12:14 pm