TurkGame

WooWW Gül Gül öldüm ! A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

Join the forum, it's quick and easy

TurkGame

WooWW Gül Gül öldüm ! A7hZQzCJDwLinkleri
Görmek İçin Üye Olmalısın
TurkGame

TurkGame

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunların ve Oyuncuların Buluştuğu Yeni Nokta !

2 posters

WooWW Gül Gül öldüm !

BΣΣЯΚΛΛΥ
    Deneme
    Deneme

Benim Mesaj Sayim : 21
    Rep Gücü : 100017
    Rep : 98

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    WooWW Gül Gül öldüm ! Imgleft99/2WooWW Gül Gül öldüm ! Emptybarbleue  (99/2)
    Karızma Karızma:
    WooWW Gül Gül öldüm ! Imgleft1111/50WooWW Gül Gül öldüm ! Emptybarbleue  (1111/50)

WooWW Gül Gül öldüm ! Empty WooWW Gül Gül öldüm !

Mesaj tarafından BΣΣЯΚΛΛΥ Paz Ağus. 30, 2009 10:31 pm

Soğuk ve karlı bir günde bir işadamıyla sarışın sekreteri yollarını kaybetmişler ve bir ormanda kaybolmuşlar. Bir süre sonrada arabaları bozulmuş ve arabayı terketmek zorunda kalmışlar. Zor ve uzun bir yürüyüşten sonra ormanın içinde bir kulübe bulmuşler ve kendilerini hemen bu kulübenin içine atmışlar. Kulübede bir yatak, bir uyku tulumu ve bir sürüde battaniye olduğunu görürmüşler. Adam bir centilmen olarak sekretere onun yatakta yatabileceğini söylemiş ve kendide uyku tulumu alıp yere yatmış. Adam yattıktan birkaç dakika sonra sarışından bir ses gelmiş, - Efendim, ben çok üşüyorum. Adam tulumun fermuarını açmış ve kalkıp sarışına bir battaniye vermiş ve sonra yine yatmış. Tam uyumak üzereyken sarışın yine, - Efendim, ben hala çok üşüyorum! demiş. Adam yine fermuarını açmış, kalkmış ve sarışına bir battaniye daha vermiş. Sonra aynı sakinlikle uyku tulumunun içine girip, fermuarı çekmiş. Tam uykuya dalacağı sırada sarışın yine, - Efendim, ama ben çooooook üşüyorum. demiş. Adam sarışına dönüp, - Burası ıssız bir yer. Ne olduğunu kimse görmez. İstiyorsan bir geceliğine karı-koca gibi davranabiliriz. demiş. Sarışın cilvelenerek, - Tabii efendim siz nasıl isterseniz. demiş. Bunun üzerine adam avazı çıktığı kadar bağırmış, - Öyleyse kalk ve kahrolası battaniyeyi kendin al!!!!!".
    Misafir
    Misafir

WooWW Gül Gül öldüm ! Empty Geri: WooWW Gül Gül öldüm !

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ağus. 31, 2009 12:24 pm

hehe http://www.turkmmo.c bn olsam ole demezdim sarışınla başka planlaım olurdu desem yalan olurrr:D
    xxmemoxx

Benim Mesaj Sayim : 36
    Rep Gücü : 109
    Rep : 104

paylaşım puanı
    paylaşım paylaşım :
    WooWW Gül Gül öldüm ! Imgleft99/2WooWW Gül Gül öldüm ! Emptybarbleue  (99/2)
    Karızma Karızma:
    WooWW Gül Gül öldüm ! Imgleft1111/50WooWW Gül Gül öldüm ! Emptybarbleue  (1111/50)

WooWW Gül Gül öldüm ! Empty Geri: WooWW Gül Gül öldüm !

Mesaj tarafından xxmemoxx Salı Eyl. 01, 2009 8:55 pm

hehe

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 7:29 am